סים מקומי או בינלאומי, חבילות גלישה וסלולר לחו״ל – מה עדיף?

January 15 2023doritr

ישנם סוגים שונים של כרטיסי סים אשר מאפשרים לכם גלישה בחו”ל, כאשר חלק מכרטיסי הסים עשויים להתגלות כלא מתאימים ברגעים הכי לא נכונים. כשאתם בחו”ל ורוצים להישאר תמיד זמינים, אתם צריכים להיות מצוידים בחבילת גלישה או סים המסופקים לכם ע”י חברה מהימנה. ואם אפשר לקבל את השירות מחברה ישראלית שמספקת תמיכה בעברית, מה טוב. לכן, טיפ רשון הוא: בין אם תרכשו סים לחול או חבילת גלישה, עשו זאת דרך חברה מקומית כאן בארץ.

“סימים” מקומיים שנרכשים בחו”ל – כדאי או לא?

כרטיסי סים מקומיים שנרכשים בחו”ל לא תמיד מתאימים לסוג הטלפון שאנחנו מביאים איתנו מישראל, וכאן מתחילות בעיות הגלישה והחיבור לאינטרנט. הזמינות שלכם לא תהיה אותה זמינות, בטח שלא היכולת שלכם להעלות תמונות באופן חופשי לאינסטגרם ופייסבוק.

כרטיסי הסים המקומיים שרוכשים בחו”ל בד”כ מתאימים לסוגי הטלפונים המקומיים, וללא חבילה מותאמת, דקת שיחה לישראל יכולה להגיע עד כדי מחיר אסטרונומי של כ-30 ₪ (לדקה). באשר לגלישה באינטרנט, המחירים עם סים לא מותאם יכולים להיות אפילו גבוהים יותר.

היתרונות והחסרונות של סים מקומי וחבילות גלישה

בין אם תבחרו סים מקומי או חבילת גלישה לחו”ל, זכרו שלכל אחת מהשיטות האלו יש יתרונות וחסרונות. למשל, סים מקומי בד”כ כולל קבלת מספר טלפון מקומי, מה שאומר שבמהלך השהות שלכם בחו”ל מספרכם ישתנה. יד עם זאת, קחו בחשבון שתוכלו ליצור קשר עם מכריכם בחינם באמצעות ווצאפ, סקייפ וכו’.

חבילת גלישה לחו”ל או סים לחו”ל, כאשר הם נרכשים בארץ, יספקו לכם מגוון יתרונות חשובים. אתם יכולים לרכוש כאן בארץ סים לחו”ל שמיועד ספציפית ליעד אליו אתם נוסעים, ככה שהתקשורת והגלישה במהלך הנסיעה יהיו רציפים וללא תקלות מיותרות. ולבסוף, חשוב לקחת בחשבון את המעבר בין מדינות (במיוחד באירופה).

מעבר בין מדינות, סים לחו”ל וחבילת גלישה

בימינו נהוג ונפוץ לטייל בין מדינות שונות במהלך נסיעה, ואתם צריכים להיות ערוכים לכך מראש. עם סים לחו”ל שנרכש בארץ ועם חבילת גלישה מותאמת, אתם תוכלו לנדוד בין המדינות השונות ולהנות מתקשורת רציפה כל עוד הקפדתם לרכוש את הסים או החבילה הנכונים.

אם תחליטו לרכוש סים מקומי במדינה בה אתם נוחתים, קחו בחשבון שכנראה תצטרכו לרכוש סים מקומי מחדש בכל מדינה שאליה תגיעו. ולכן פחות ישתלם לכם לרכוש סים מהסוג זה. בשורה התחתונה, חשוב להיות ערוכים ומוכנים בצורה טובה לנסיעה שלכם, הקפידו לרכוש מראש סים או חבילה.

Share: